Byt 3+kk, Černý Most

Adresa: Kpt. Stránského 994/6

Cena: 6 680 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt o velikosti 3+kk s celkovou výměrou 68,39 m2 (vč. lodžie 2,85 m2). Byt se nachází v okrajové části sídliště Černý Most, v ulici Kpt. Stránského, v Praze.

Bytová jednotka je umístěná v osmém patře panelového domu a je orientovaná na východ, kuchyně na sever. Má prostornou vstupní chodbu s vestavěnou šatní skříní, koupelnu s toaletou a vanou, obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. K dispozici je lodžie a o dvě patra níže je sklepní kóje (2,86 m2). Byt prošel kompletní, nákladnou rekonstrukcí. Změnila se zejména dispozice koupelny, v bytě jsou nové rozvody elektřiny a vody, sádrokartonové podhledy a klimatizace. V koupelně byly instalovány nové obklady a sanita.  Nové jsou vchodové, bezpečnostní dveře a kuchyně. Okna jsou plastová, na podlahách je vinyl a keramická dlažba. V současné době je byt prázdný a připravený pro nového majitele.

V docházkové vzdálenosti je nejen kompletní občanská vybavenost vč. nákupního centra, ale zejména dostatek míst pro sportovní aktivity a chvíle relaxace. V blízkosti se nachází park u Čeňku a také golfové hřiště.   Metrem jste za půl hodiny v centru Prahy, k cestám na venkov a do přírody vám poslouží pohodlné dálnice D10 a D11, které se nachází pár minut o domu. Byt tak bude ideálním domovem pro mladou rodinu.

Celkové měsíční náklady na bydlení činí přibližně 5 000,- Kč včetně fondu oprav. Hledáte nové bydlení bez nutnosti investic? Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat bytu, do kterého se můžete okamžitě nastěhovat. Tento byt lze financovat hypotečním úvěrem.

Video, 3D Prohlídka + Fotogalerie

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák