Byt ve Vlašimi 2+1

Adresa: A. Roškotové 1355, 258 01 Vlašim

Cena: 1 950 000 CZK

Vážení zájemci, právě si prohlížíte stránku bytu o velikosti 2+1 s výměrou 54,5 m2, který se nachází ve zvýšeném, prvním podlaží panelového domu v ulici A. Roškotové ve Vlašimi. Ihned si byt můžete prohlédnout prostřednictvím virtuální prohlídky.

Ve městě je kompletní občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází základní škola, supermarket, lékaři, lékárna, pošta, sportovní areál, bazén, kino. Parkování je volné přímo před domem. Do Prahy se dostanete vozem po D1 za necelou hodinu.

Jednotka je v původním stavu před rekonstrukcí. Bytové jádro je původní, kuchyně je určena k likvidaci. Byt je téměř vyklizený a neobývaný. Poplatky v současné době činí cca 3 400 Kč, včetně fondu oprav. Dům je po revitalizaci, je zateplený a má plastová okna, společné prostory jsou čisté a udržované.

Hledáte-li bydlení s možností seberealizace, kontaktujte nás pro více informací nebo pro sjednání nezávazné prohlídky. Výhodná nabídka, zdarma zprostředkujeme financování nákupu prostřednictvím výhodné hypotéky.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák