Byt 3+1 v Novém Boru

Adresa: T. G. Masaryka, Nový Bor

Cena: 1 690 000 CZK

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt o velikosti 3+1 s celkovou výměrou 62,4 m2. Byt se nachází nedaleko náměstí, je umístěný v prvním patře revitalizovaného  cihlového domu, v ulici Třída T. G. Masaryka, v Novém Boru. Společné prostory jsou čisté a udržované.

Bytovou jednotku tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoj, předsíň, koupelna s vanou a samostatné WC. Jednotka má po rekonstrukci kuchyni, koupelnu a WC. Okna jsou plastová, na podlaze jsou koberce, plovoucí podlahy a keramická dlažba. V suterénu je k dispozici sklepní kóje.

Bytový dům se nachází v lokalitě kde je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování volné, přímo před domem. Nový Bor disponuje veškerou občanskou vybaveností (lékaři, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, kino, atd.). Dopravní dostupnost a obslužnost Nového Boru do okolních obcí a měst je velmi dobrá – pravidelné a časté autobusové i vlakové spojení. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená cca 100 m, vzdálenost k vlakovému nádraží činí cca 900 m.

V současné době je byt pronajímaný maldé rodině. V případě změny vlastníka bude bezodkladně uvolněný.

Celkové měsíční náklady na bydlení činí přibližně 4.000,- Kč včetně fondu oprav. Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do cenově dostupného bytu, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat. Tento byt lze financovat hypotečním úvěrem.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák