BYT 3+1 V MĚLNÍKU NA PRODEJ

Adresa: Bezručova 3003, 276 01 Mělník, Česko

Cena: 2.680.000,- Kč

Byt je dispozičně řešený jako 3+1 s celkovou výměrou 77 m2 a nachází se v sedmém patře zrekonstruovaného panelového domu v ulici Bezručova v Mělníku. Jednotka je v pečlivě udržovaném stavu z velké části po rekonstrukci – nové rozvody, omítky, SDK podhledy, koupelna, kuchyně, plastová okna, PVC podlaha s dekorem dřeva. Bytovou jednotku tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoj, předsíň, lodžie, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V přízení je k dispozici sklepní kóje a na patře komora.

Bytový dům se nachází v lokalitě kde je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování volné, přímo před domem. Mělník disponuje veškerou občanskou vybaveností (lékaři, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, bazén, kino, atd.), vše v docházkové vzdálenosti od domu. Výborné autobusové spojení směr Praha, Neratovice, v opačném směru Štětí. V těsné blízkosti se nachází Kokořínsko.

Celkové měsíční náklady na bydlení činí přibližně 4.500,- Kč včetně fondu oprav, který je 2.400,- Kč. Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do velmi pěkného a cenově dostupného bytu, do kterého se můžete ihned nastěhovat. Tento byt lze financovat hypotečním úvěrem pouze se zástavou jiné nemovitosti.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák