Pan Dvořák je profesionál každým coulem.Pokud bude někdo potřebovat něco prodat nebo koupit, rozhodně mu p. Dvořáka doporučím na 100%.
Mohu p. Dvořáka jen doporučit. Jeho jednání byl vstřícný, trpělivý, schopný a aktivní.
Naše zkušenost s makléřem Jaroslavem Dvořákem je ta nejlepší.Jeho práce byla profesionální s výraznými prvky zájmu o klienta.Pokud budu do budoucna potřebovat realitní služby,bude to on na koho se obrátím.
Super jednání,ochota,přehled. On to s námi neměl také lehké.-))) Pomáhal i po té co byl již obchod uskutečněn,nemusel,ale pomohl. Moc si toho vážíme a opravdu doporučuji!!!! Děkujeme
Vstřícný přístup, dokázal rychle reagovat na naše požadavky, kdy jsme byli nuceni se během 30 dnů přestěhovat. Naprostá spokojenost a profesionální přístup.
Spolehlivý, trpělivý, člověk, co dotahuje i těžké věci do konce.
Profesionální milé jednání, rozhled, znalosti.
Práce byla velmi profesionální a přístup byl úžasný.
Naprostá spokojenost s tímto makléřem. Určitě ho příště zase využijeme.
Byl jsem velmi spokojený, vše proběhlo v pořádku, včas a tak, jak jsme se dohodli. Profesionální přístup.
Naprosto profesionální i lidský přístup.
Byli jsme velice spokojeni.
Pan Dvořák je velice příjemný, sympatický makléř, který dokonale ovládá svou profesi...je čestný, pracovitý, vysoká orientace v cenách nemovitostí, vysoká úroveň jednání, spolehlivý. Doporučujeme
Velice kvalitní příprava bytu na focení do inzerce...
Za posledních pět let jsme se setkali s celou řadou makléřů, bohužel drtivá většina jde pouze po penězích a této profesi nerozumí. Je zde několik výjimek, jednou z nich je i pan Dvořák.
Pan Dvořák se postaral o co nejkratší proces, který v tak náročném obchodě byl (exekuce na nemovitosti,...) Je to zkušený člověk na svém místě.
Velice vstřícný přístup k zákazníkovi a profesionální způsob prodeje. Doporučuji !!!!
Dobrý den, rád bych alespoň touto cestou dodatečně poděkoval panu Jaroslavu Dvořákovi za pomoc se zprostředkováním prodeje/nákupu nemovitosti restaurace U ZELENÉ LÍPY. Po celou dobu transakce byl vysoce profesionální a s plným nasazením jednal jak v zájmu prodávajících, tak i v zájmu kupujících.. tedy i našem. Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji.
Dobrý den, pana Jaroslava Dvořáka mohu jen doporučit. Vždy jedná profesionálně, drží slovo a snaží se vždy pomoct a poradit. Neslibuje nemožné a upozorňuje na možné problémy, také nic nezastírá. Se spoluprací jsem byl velmi spokojen.
Díky p. Dvořákovi jsem koupil pronájem restaurace Na Václavce a díky jeho profesionálnímu přístupu jsem neváhal a svěřil jsem mu prodej pronájmu restaurace Hockeyka a to se také povedlo na výbornou. Děkuji Vám.
Dobrý den, pane Dvořáku, ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby při realizaci našeho bydlení. Váš přístup je na vysoké profesionální úrovni, ale neztrácí ani lidský zájem o potřeby klientů. Ještě jednou díky.
Dobrý den, pane Dvořáku, chtěli bychom vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci při prodeji bytu v Milovicích. Byt se vám podařilo prodat během rekordně krátké doby za cenu, kterou jsme si mohli snad jen přát. Byt jste krásně nafotil a to zajisté pomohlo k získání vysokého počtu zájemců. V průběhu prodeje jste vše komunikoval bez našeho zásahu. Po prodeji jste nám ještě zařídil přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Vaše služby budeme i nadále všem doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme a třeba v budoucnosti na viděnou.
Dobrý den. Práce Vašeho makléře p. Jaroslava Dvořáka je na vysoké profesionální úrovni. Dokáže naslouchat, jeho jednání má úroveň a cit. Umí poradit ale hlavně najít řešení. Přeji Vám více takových osobností pro Vaši práci.