RODINNÝ DŮM TLUSTOVOUSY

TERASA | OKRASNÁ ZAHRADA | GARÁŽ  

 

5+1 - 274 M2

POZEMEK 894 M2 

 

TUKLATY - TLUSTOVOUSY

UL. NA PATNÁCTÉM

 

7.480.000,00 CZK

Popis nemovitosti

Rodinný dům 5+1, který si právě prohlížíte na této specální stránce, má dvě koupelny, garáž a zahradní domek. RD o podlahové ploše 274 m2 je umístěn na pozemku o výměře 894 m2, nachází se v klidné lokalitě, na samé hranici okresu Kolín, v obci Tuklaty - Tlustovousy. V obci je pouze základní občanská vybavenost, vše potřebné je dostupné v blízkých Úvalech. Z Tuklat centra metropole na Masarykovo nádraží se vlakem dostanete za 35 min. D11 je od domu vzdálená 7,5 km.

 Dům je dispozičně koncipován jako komfortní bydlení v rámci jedné rodiny. Dům lze rovněž využít jako dvougenerační (2x prostorné 2+1). Dispozici tvoří v přízemí zádveří se šatnou, prostorná vstupní hala, samostatná kuchyně  propojená s obývacím pokojem, pokoj s vlastní toaletou, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. Všechny obytné pokoje mají přímý vstup na terasu. V přízemí je také garáž s dílnou a dostatkem úložných prostorů. Garáž je propojena jak s domem, tak se zahradou.

V druhém patře se nachází tři pokoje, hala se vstupem na balkón, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, šatna a jedna velmi prostorná místnost, která lze využít jako pokoj pro hosty, pracovna nebo sklad. Vytápění zajišťuje elektro-kotel a podlahové vytápění. Dům je postavený z tvárnic HEBEL a je zateplený, okna jsou dřevěná - dvojskla, je napojený na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu.

Na zahradě jsou vzrostlé stromy, dřeviny a okrasné jezírko. Dále je zde umístěn velmi prostorný zahradní domek s letní kuchyní a se zastřešeným altánem vybízejícím k příjemnému posezení s přáteli.

Hledáte-li prostorné, rodinné bydlení, případně poptáváte dvougenerační dům, neváhejte kontaktovat makléře. Zdarma zprostředkujeme financování nákupu prostřednictvím výhodné hypotéky.

Doporučujeme.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

1np_pudorys

2np_pudorys

Kontakt

__IMG_0918_1

 

Jaroslav Dvořák 
 
certifikovaný poradce 
podle ČSN EN ISO/IEC 17024 
 
 
RE/MAX Commercial Group
Sokolovská 270/201
Praha 9 - Vysočany, 190 00 
Česká republika

 
Tel. na makléře : +420 733 618 711
Tel. do kanceláře: +420 222 191 942 
E-mail: jaroslav.dvorak@re-max.cz

Kontaktní formulář