ORANŽOVÝ DŮM NA PRODEJ

aprtmánový dům se šesti apartmány

jednotky jsou kompletně zařízené

 nádherná lokalita východních Krkonoš

lyžařské areály na dosah

Teplicko - Adršpašské skály v sousedství

Popis nemovitosti

Pojďte se podívat do východních Krkonoš, kde v srdci nádherné přírody naleznete vkusně řešený apartmánový dům pro krátkodobé ubytování. Nemovitost disponuje 5-ti plně vybavenými apartmány pro ubytování hostů. Všechny apartmány mají velkorysou užitnou plochou, prostornou koupelnu a kompletně vybavenou kuchyň. Celkem je k dispozici 17 plnohodnotných lůžek, díky prostorné dispozici lze kapacitu jednoduše rozšířit až na 30 lůžek. V podkroví domu se nachází prostorný, světlý a útulný byt 107 m2. V současnosti je určený pro pohodlné bydlení majitele. 

Dům je podsklepen, je zde lyžárna a kolárna a spousty prostoru k vybudování wellness relaxační zóny. Přímo u vstupu do domu se nachází přijímací kancelář pro hosty a technické zázemí. Vytápění a dodávku teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo (100m vrty) energetická náročnost "C". Byt, apartmány a tepelné čerpadlo mají svůj vlastní elektroměr. Budova je napojena na veřejný vodovod. Odpadní voda je zpracována systémem biologického čištění, který je umístěn v technickém domku na zahradě. Je zde instalovaný zabezpečovací systém, napojený na PCO. Apartmánový dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2006 a je v bezvadném stavu.

K domu náleží zahrada s výměrou 1964 m2, která byla rekultivovaná. Zahrada je osázená dřevinami, disponuje terasou s pergolou, kde jo pro hosty připraveno posezení s grilem. 

V blízkosti jsou lyžařské areály Petříkovice (2 km) a Radvanice (4 km). Lyžařský areál Mladé Buky je vzdálen 19 km a lyžařské oblasti Černá hora a Pec pod Sněžkou jsou vzdálené jen 29 km. Velmi proslulé je Skalní město v Teplicko-Adršpašských skalách (9 km). V okolí je hustá síť cyklostezek a turistických tras. Dobré je napojení na D11 směr Hradec Králové, Praha. ům se nachází 130km od Prahy, přibližně 2h vozem. Základní občanská vybavenost je v místě.

Apartmánový dům se nabízí kompletně vybavený tak jak vidíte na fotografiích nebo ve videu. Hledáte li místo pro relaxaci a zároveň investiční příležitost, tak je tato nabídka určena právě Vám.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

 

 

chvalec_1np

 

chvalec_2np

 

chvalec_3np

Kontakt

__IMG_0918_1  
 
 
Jaroslav Dvořák | komerční specialista
certifikovaný poradce 
podle ČSN EN ISO/IEC 17024 
 
 
RE/MAX Commercial Group
Sokolovská 270/201
Praha 9 - Vysočany, 190 00 
Česká republika

 
Tel. na makléře : +420 733 618 711
Tel. do kanceláře: +420 222 191 942 
E-mail: jaroslav.dvorak@re-max.cz

Obchodní podmínky

domluvte si prohlídku | apartmány si prohlédněte | rezervujte | kupte

 

Kontaktní formulář